Poštovné a balné

Často se nás ptáte, jak řešíme přepravu domečků, které si u nás objednáte.

Pokud jste z Brna a jeho okolí nebo vás soukromá  či služební cesta zavede do Brna, rádi vám domečky předvedeme a předáme osobně.

Těm, kteří nemají možnost osobního převzetí,  nabízíme převzetí a zaplacení domečku na jednom z výdejních míst „Uloženky“ (Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha, Rudná u Prahy, Ústí nad Labem, Zlín, Slovensko – Bratislava). Na jiná než vlastní výdejní místa Uloženky nezasíláme. Je to z důvodu, že dopravci jako Česká pošta, DPD nebo PPL a další s balíky zacházejí neopatrně a třídí je na pásech, kde padají z výšky i 80cm. Kompletní seznam výdejních míst Úloženky naleznete na www.ulozenka.cz, stačí nám napsat, které je pro vás nejlépe dostupné. Další možností je zaslání balíku přímo na vaši adresu. Jediná bezpečná přeprava je dopravcem TopTrans a navíc do 24hodin a to i na Slovensko.

Balík však nesmí přesáhnout 300 cm obvodové délky ( což je 2 x šířka + 2 x hloubka + výška). To u TopTrans neplatí a odveze k Vám domeček jakýchkoliv rozměrů.

Placení je nejlepší hotově při osobním odběru nebo bankovním převodem, vždy zdarma.

Domečky nadměrných velikostí (např. ty pro Barbie) nebo některé těžší kousky (nad 20 kg), se vzhledem ke svým rozměrům  a hmotnosti nedají poslat přes Uloženku. Přeprace TopTrans Vám přiveze domeček až na adresu. Dále jsme schopni domluvit příležitostnou osobní dopravu zásilky například do Prahy a zde se domluvit na místě a době předání.

Veškeré ceny najde pod odkazem Poštovné .

Na přepravě domečku, který jste si vybrali, se s vámi individuálně domluvíme. Využijte k tomu náš kontaktní formulář, mail bazar@dollhousemania.cz nebo telefonní kontakt +420603142973.

Sdílejte články