Elektrifikovaný domeček

(2016179)

v. 88, š. 62, h. 39 cm, hmotnost 23 kg

Domeček o čtyřech podlažích nabízí k zařízení 11 místností včetně chodby. Má osm funkčních světel, která je potřeba přilepit oboustrannou pěnovou lepicí páskou ke stěně. V přízemí a v 1. patře chodby jsou nachystané dráty. Dráty na zadní stěně domečku jsou zalištované. K domečku je zatím 12V trafo s anglickou zástrčkou, to můžeme eventuelně vyměnit za 12V trafo s českou vidlicí (viz. trafa v eshopu). Interiér domečku je ve výborném stavu, všechny dveře jsou otevírací, v oknech jsou folie, některá okna mají závěsy, ostatní okna mají očka na garnýž, krby, obrazy, zrcadlo a police jsou přilepené, na koberci v chodbě 1. patra je flek, který by se ale dal překrýt běhounem.

Na fasádě domečku jsou nalepené obrázky květináčů s keříky. Střecha domečku je poškrábaná zřejmě od kočky. Prostřední komín je na fotce jen přiložen, je potřeba ho přilepit. Hliněné komínky jsou ulomené.

Vzhledem k velikosti a hmotnosti domečku je možný osobní odběr v Brně nebo poslání službou Toptrans na dřevěné paletě (cena dopravy je závislá na dopravované vzdálenosti). 

Cena 4000,-

Sdílejte články