Na skok v Telči

V březnu jsem si odskočila do jiného domečku, do Čech.  Náš „renesanční měšťanský dům“ jsem připravovala na vystavení ve výloze. Zvolila jsem fasádu ve světle zelené barvě.

zelený

 

 

 

 

 

 

Domeček jsem elektrifikovala, takže všechny místnosti jsou osvětlené.  Lustry v přízemí jsou vyrobené, ostatní světla jsou nakoupená. Pro osvětlení jsem použila systém zásuvkového panelu umístěného na zadní straně domečku. Domeček je napájen přes 12V trafo.

S vybavením

 

 

 

 

Do krejčovského salonu dole v přízemí a také do obýváku jsem použila vinylové tapety, v kuchyni a koupelně jsou tapety tištěné na laserové tiskárně, jejichž vzory jsem si vybrala na www.jennifersprintables.com. Podlahy v obýváku a krejčovství a také tapeta v ložnici jsou kupované.

Nábytek a vybavení jsem posháněla v našem bazaru, pár kousků jsem nakoupila nových a něco také vyrobila. Z korálků jsou vyrobeny parfémy a šampony a na toaletním stolku jsou miniatury sehnané v korálkárně.

 

toaletní stolek prádelník

 

 

 

 

 

Z balsy jsem vyrobila noční stolek, prádelník v koupelně a nábytek v kuchyni. Šablony najdete v rubrice užitečné odkazy.

nábytek s balsy surový

nábytek z balsy - všechen

 

 

 

 

Pro krejčovství jsem vyrobila paravan, šaty s věšákem a klobouk na siluetě hlavy.

obchod

 

 

 

 

Sporák v kuchyni je zasunutý do komínového výklenku, který je vyroben ze zbytků MDF desky, otapetován a krbová římsa je z balsy. Dřez je vytištěn na 3D tiskárně, kohoutek s baterií jsou ze šperkařských komponentů.

krb 1

krb 2

krb 3krb 4

 

 

 

 

 

Zbývá interiér ještě naplnit doplňky, aby byl domeček zabydlený.

ložnicekoupelnaobývákkuchyně

Sdílejte články

    Napsat komentář